050-7231-229

ניסוח משמעות

בעזרת "אומנות המשמעות" תקבלו את ניסוח משמעות חייכם תוך פגישה של שעה!

מהי "אומנות המשמעות"?
אומנות המשמעות היא היכולת שניתנת למראיין לנסח יחד עם המרואיין את משמעות חייו.
בקורס "אומנות המשמעות" של ד"ר תמי יגורי, למדתי כלי יישומי לניסוח משמעות חיים בעזרת ראיון של עד שעה, בו אני שואלת 4 שאלות ומבקשת מהמרואיין לספר סיפור אחד בנושא מסוים.

"אומנות המשמעות", מדוע כעת?

בעזרת התשובות אנחנו מנסחים משפט ובו משמעות החיים ברגע זה, מה הנושא החשוב ביותר בחייו כעת. מדוע כעת? כי משמעות החיים עשויה להשתנות מעת לעת והיא איננה קבועה.

בעזרת הכלי הזה מתקבלים ניסוחי משמעות שונים העוזרים להבין מה חשוב בחיים וגם מה לא, ניסוח המשמעות מתווה את הדרך עבור המרואיין, בה הוא מבין ויודע לאלו רצונות בחייו הוא רוצה לתת מענה, ומהם הדברים שאינם רלוונטים עבורו ולכן אין להשקיע בהם מאמץ.

אומנות המשמעות: ניסוח ייחודי

ניסוחי משמעות שונים מאדם לאדם ומאישה לאישה, למשל בראיונות שערכה תמי ופורסמו בספרה "אומנות המשמעות" חמי רודנר ניסח את משמעות חייו כ"קפסולה של יופי", רונה רמון כ"כח החיים" ודב מורן - "לגרום לעולם הזה להיות קצת יותר טוב".

אומנות המשמעות – כלי יישומי מקדם שינוי

מתאמנת שלי, בקליניקה לאימון אישי - קואצ'ינג, שניסוח המשמעות שלה הוא "חשיבות היחסים במשפחה" החליטה בעקבות הניסוח לשנות את היקף המשרה שלה ולהתמקד ביחסים במשפחה. ניסוח המשמעות הזה עזר לה להבין גם מה "מקפיץ" אותה מול חברה שלה שמשמעות החיים שלה, מן הסתם, שונה. כעת היא מרגישה השלמה מולה ובעיקר הבנה שלכל אחד מאתנו משמעות אחרת בחיים והאתגר שלנו הוא לנסח את משמעות חיינו, ובמידת הצורך והרצון ניתן להמשיך לפגישות שמטרתן לטפח את משמעות החיים, להבין איך ניתן להכניס את משמעות החיים לכמה שיותר תחומי חיים ולכמה שיותר פעילויות, גם אלה היומיומיות.

פגישה אחת איתי של שעה

בקליניקה בגבעתיים או בזום
בעלות של 400 ₪
תמקד ותניע אותך לפעולה

על מיכל גרי - קואצ'רית:

מיכל גרי, קואצ'רית, מתמחה בקואצ'ינג ואימון ממוקד משמעות, בוגרת תואר שני בתכנן ערים ואזורים, בעלת ניסיון תעסוקתי במשרדי תכנון, בעיקר תכנון הרכבת הקלה בתל אביב. כיום, לאחר הסבה מקצועית, בעלת עסק עצמאי ועומדת בראש בית הספר למקצועות ההורות, בית הספר שהכשיר מאות בוגרות בתחום התמיכה לאחר לידה – דולות לאחר לידה, מדריכות הורים 0-1 ומנחות מעגלי אימהות.
מאז 2017 בוגרת התכנית לאימון אישי בגישה פסיכולוגית של אוניברסיטת תל אביב ובעלת קליניקה בגבעתיים. מסיימת בימים אלה את התכנית ללוגותרפיה, טיפול באמצעות משמעות, באוניברסיטת תל אביב.

קואצ'רית מומלצת - חוות דעת

מה אומרים עליי?

"ניסוח משמעות חיי בשעה" נשמע לי מפתיע ומסקרן כאחד.

קפצתי למים וקבעתי פגישה (זום) עם מיכל. מיכל חיכתה לי עם פניה הטובות המחייכות יחד עם הרבה אמפטיה וחום. היא ידעה לכוון אותי באמצעות שאלות חכמות והרבה נסיון. ראיית העיקר והמהותי עבורי מתוך העבר וההווה, על מהות וערכים שחשובים לי. כעבור שעה, יצאתי עם משפט לגבי משמעות חיי, משפט שמחמם את ליבי בכל שלב. ממליצה בחום.

יפעת אנג'ל

ממליצה בחום להגיע לפגישה עם מיכל בנושא 'אומנות המשמעות'

תוך שעה הגלגלים בראש עבדו יחד עם הלב שרקד בהתרגשות ובסופו של דבר יצאתי עם הרבה חומר למחשבה על העבר שלי, ההווה ובעיקר העתיד. מיכל הובילה אותי ברגישות גבוהה עם שאלות חכמות וסיימתי את הפגישה בתחושה שחוויתי חוויה משמעותית וחשובה.

ליאת עברי עייני

אם הייתי אומרת לך שאת יכולה לנסח את משמעות חייך בתוך שעה, היית מאמינה?

המשפט הזה שהופיע בפוסט של מיכל סיקרן אותי. שלחתי הודעה למיכל קבענו תאריך ומיד העברתי תשלום, אין חרטות :). הפגישה היתה בזום ולמרות זאת הרגישה כל כך אינטימית ונעימה, הרגשתי שאני יכולה לפתוח את הקלפים ולשתף. ואז הוא הגיע, המשפט המדויק למשמעות חיי. להגיע למשפט הזה, להגיד אותו בקול ולהרגיש שהוא זה שמוביל אותי בחיים, הסביר לי המון פעולות שאני עושה באוטומט ולא בדיוק מבינה למה. מיכל מקסימה מפגש של שעה איתה מכניס המון שקט ורוגע.

הילה כהן סידון

רוצה להודות לך מיכל, על המפגש המיוחד והייחודי שלך למציאת החזון האישי שלי

לפעמים כבעלות עסקים, אנו כ"כ עסוקות בשוטף, שלא מצליחות לייצר בהירות, והפגישה איתך, בדיוק נתנה לי את הבהירות הנדרשת. לאט לאט שקעו ההפרעות, המסביב, והתבהר החשוב, המרכזי, הסנטר של העסק - תודה לך. וברור שממליצה עליך בחום.

נעה סרנגה

הגעתי למיכל לראיון לניסוח משמעות חיי

תהיתי איך בשעה נוכל לנסח את משמעות חיי, אך מהרגע שמיכל החלה לראיון אותי הבנתי שהגעתי למקום הנכון. השאלות שמיכל שאלה היו ממוקדות ועזרו לי להתמקד בעיקר ולהגיע תוך תהליך קצר לניסוח משמעות חיי במשפט אחד, ממוקד ותכליתי שהפך למצפן עבורי.

ליאת רוזנר

דילוג לתוכן