050-7231-229

קורס מקצועי לנשים – הסבה מקצועית לנשים

הגעת למקום הנכון!

אם חיפשת הסבה מקצועית לנשים, קורס מקצועי לנשים, לימודי תעודה, אימון אישי, הסבת מקצוע, קואצ'ינג או קואצ'רית, הגעת למקום הנכון.

איך אני יודעת?
כי גם אני עברתי את התהליך שאת עומדת לעבור.

הייתי שכירה, בעלת תואר שני מהטכניון ועבדתי בחברה לתכנון תחבורה. לאחר מספר שנים באותה חברה רציתי לעבור הכשרה מקצועית אך לא היה לי ברור מהי אותה הכשרה מקצועית שמתאימה לי. עם לידת בני, הבנתי מהי אותה הסבה מקצועית לנשים שמתאימה לי באופן מדויק. היה זה אחרי תהליך לא פשוט ולעתים מתסכל, שנאלצתי לעבור לבד.
לאחר שמצאתי את ייעודי ואת המשמעות בחיי, החלטתי להושיט יד לנשים שנמצאות במצב של בלבול מקצועי או חוסר שביעות רצון מהאיזון בין בית לעבודה ולמשפחה.

הדרך שלי - הסבת מקצוע - הסבה מקצועית

לכן למדתי אימון אישי בגישה פסיכולוגית באוניברסיטת תל אביב. לימודי ה COACHING הצעידו אותי קדימה בקריירה לעזרה לנשים אחרות, שהיו במצבי, במצב של בלבול מקצועי וחוסר יכולת להבין מהם תחומי המשמעות בחיי.

עם הזמן למדתי לוגותרפיה (טיפול באמצעות משמעות) באוניברסיטת תל אביב והיום אני משלבת את שתי ההתמחויות, משמעות ואימון אישי, דרך אימון אישי ממוקד משמעות.

כיום, אני קואצ'רית המתמחה באימון אישי ממוקד משמעות, שילוב ייחודי של אימון, שיחד עם הניסיון האישי, מאפשרים לי להיות מאמנת אישית מצליחה, שתומכת ומלווה מתאמנים ומתאמנות אל עבר המטרה שהציבו לעצמם.

קורס מקצועי לנשים -הסבת מקצוע בגיל 40 - הסבה מקצועית בגיל 50

בזמנו, בחרתי קורס מקצועי לנשים – לימודי תעודה לתמיכה במשפחות לאחר לידה. באמצעות הסבת מקצוע זו הפכתי דולה לאחר לידה הנקראת גם דולה פוסט פארטום. כיום, לאחר שהכשרתי מאות בוגרות במסלול לימודי תעודה בתחום המרתק של דולה לאחר לידה אני יכולה לומר לך, שמגיעות לקורס נשים בגילאים שונים, כאלה שבוחרות הסבה מקצועית בגיל 40 ואחרות הבוחרות הסבת מקצוע בגיל 50 וגם נשים צעירות או מבוגרות יותר.

למצוא את מה שמתאים -הסבת מקצוע בגיל 40 - הסבה מקצועית בגיל 50

כאן תמצאי קורס דולות שמתאים לכל מי שמחפשת קורס מקצועי לנשים, הסבה מקצועית בגיל 50 או הסבה מקצועית בגיל 40 – בין אם את מעוניינת לעסוק במקצוע החדש באופן בלעדי או לשלב אותו עם המקצוע הקיים שלך. הקורס מתאים למי שרוצה ללמוד קורס מקצועי לנשים לקראת ההכנה שלה לתקופות מעבר בחייה, כמו התקופה בה ילדיה צעירים והיא מעוניינת להיות גמישה בשעות העבודה, או הכנה לקראת הפנסיה.

להכיר מקצוע מרתק -הסבת מקצוע בגיל 40 - הסבה מקצועית בגיל 50

כך או כך דרך הסבה מקצועית לנשים – הסבה מקצועית בגיל 40 או בגילאים אחרים את תזכי להכיר מקצוע מרתק, שיענה לך על הצורך של הסבה מקצועית יחד עם לימודי תעודה. אם את עדיין מתלבטת, אני מציעה לך להתחיל אימון אישי ממוקד משמעות, כדי להבין בעזרת כלים של אימון אישי מהם תחומי המשמעות בחייך ואיזו הסבה מקצועית תתאים לך, כל זה בעזרת תהליך קואצ'ינג ממוקד.

קורס להנחיית מעגלי אימהות

קורס מקצועי לנשים הנותן כלים להנחיה קבוצתית של מעגלי אימהות לאחר לידה. 

הקורס יעניק לך הבנה רגשית ודידקטית של הדינמיקה הקבוצתית ויגע במגוון נושאים הקשורים לתחום, זוגיות, הורות ונשיות

מועד פתיחה:  נובמבר 2022

קורס פרונטלי

ימי רביעי 09:00-13:30 בראשל"צ

קורס מדריכת הורים 0-1

קורס ייחודי ומקצועי הנותן כלים  להדרכת משפחות מגיל לידה עד שנה.

הקורס כולל את כל התכנים של 

קורס דולה לאחר לידה

מועד פתיחה קרוב: 1.11.22

קורס מקוון בzoom

ימי שלישי 09:00-13:00

 

הקורס פתוח לתלמידות מחו"ל

אימון אישי (קואצ'ינג) ממוקד משמעות

תהליך של אימון אישי בו נתמקד במשמעות בחיים
כדי ליצור חיים מלאי עניין, שכדאי לקום עבורם בבוקר.
תהליך זה מתאים למי שמבקש למצוא משמעות באחד או יותר מתחומי
חייו: בהורות, בזוגיות ובעבודה.
תהליך זה נעשה בהנאה ובנעימות בפגישות אישיות
בקליניקה בגבעתיים או בזום.

למידה ברמה הכי עמוקה של המקצוע והפנמתו בכל הרבדים. במהלך הקורס הרגשתי ביחס של כבוד ממך, חוסר ביקורתיות ושיפוטיות, מקום וזמן לשאלות ותמיד תשובות."

ליאת הרצוג, בוגרת קורס דולות לאחר לידה 

כמוך אני רוצה להיות כשאהיה גדולה

" מיכל היקרה, נהניתי מכל רגע: מהמקצועיות, מהקבוצה המדהימה, מהידע המקצועי שלך, מהאינטליגנציה הרגשית שלך. "כמוך אני רוצה להיות כשאהיה גדולה", חשבתי לעצמי, ולי נתת תחושה שאני כבר גדולה, שאני יכולה."

חני סער, בוגרת קורס דולות לאחר לידה

דילוג לתוכן