050-7231-229

תמיכה לאחר לידה – הסדנה המרוכזת

בואי לקחת את התשוקה שלך צעד קדימה!

אם את אוהבת להיות האדם שנמצא שם ותומך כשצריך, אם את מוצאת את עצמך מייעצת לחברות שאחרי לידה, אם את נמשכת להעניק מנסיונך ומהידע שלך לנשים אחרות, אם חוויית אחרי הלידה שלך היתה יכולה להיות נעימה יותר ואת רוצה לעזור לנשים אחרות. רוצה לדעת עוד על קורס מקצועי לנשים - קורס דולה ותמיכה לאחר לידה?

מחפשת קורס מקצועי לנשים? בסדנה המרוכזת ארזתי לך לשישה מפגשים תמציתיים את כל התוכן הבסיסי בתחום התמיכה לאחר לידה. זה לא תחליף לקורס המקיף המלא אבל זה כן מתאים לך בדיוק במקרה ש:

את שוקלת להיות דולה לאחר לידה

ורוצה לטעום את התחום באופן מקוצר ובסיסי לפני שאת קופצת למים ומתחייבת לקורס מקיף ותובעני יותר. אם תחליטי שמתאים לך – תוכלי להשלים את הלימודים בקורס המקיף (כמובן שמהעלות שלו יופחת הסכום שכבר שילמת על הסדנה) ולקבל תעודת הסמכה.

את עובדת בתחום משיק

כמו חינוך, הדרכה, פסיכולוגיה, דולה תומכת לידה, יועצת הנקה, מלווה התפתחותית, מטפלת במגע, עבודה סוציאלית ועוד – ורוצה להרחיב את אופקייך המקצועיים ולהכיר את תחום התמיכה לאחר לידה.

את סקרנית והתחום מדבר אלייך

אבל הקורס המקיף תובעני מדי בשבילך – עכשיו ההזדמנות שלך ללמוד את התחום בשישה מפגשים מרוכזים ונוחים שיתנו מענה לתיאבון האינטלקטואלי שלך.

את אמא או סבתא ותקופת אחרי הלידה מרתקת אותך

ויש לך תשוקה לעזור לעצמך או לאחרות להבין טוב יותר מה קורה בגוף ובנפש בתקופה הזו וללמוד איך אפשר לעבור אותה בצורה הטובה והמעצימה ביותר.

מה תלמדי בסדנה?

מפגש פתיחה

מה הסיפור שלך? כלים להקשבה ולתמיכה בסיפור לידה

מפגש שני

זוגיות לאחר לידה ומשפחות חדשות בישראל

מפגש שלישי

ליווי לאחר לידה – הלכה למעשה

מפגש רביעי

תקופת המעבר לאימהות – המעבר לתפקיד המשמעותי ביותר בחיי אישה

מפגש חמישי

הטרימסטר הרביעי – שלושת החודשים הראשונים בחיי התינוק

מפגש שישי

הגבול בין תמיכה לטיפול והכרת רשת התמיכה של היולדת: סבתאות ואבהות

מנחת הקורס מיכל גרי M.Sc

מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל. בעלת תואר ראשון בהצטיינות ותואר שני בתכנון מהטכניון. מיכל היא מאמנת אישית בגישה פסיכולוגית מטעם אוניברסיטת תל אביב, מדריכת עיסוי תינוקות בשיטת IAIM מטעם העמותה הבינלאומית לעיסוי תינוקות, וכן בעלת ניסיון נרחב כדולה לאחר לידה, מנחת קבוצות אמהות ותינוקות, ומנחת מפגשי ידע להורים לתינוקות.

מה אומרות משתתפות הקורס הקודמות?

דילוג לתוכן