050-7231-229

סרטונים - דולה לאחר לידה/דולה פוסט פארטום

דולה לאחר לידה הינו מקצוע חדש בישראל. לכן, יש שאלות רבות על עבודתה של דולה לאחר לידה ועל לימודי דולה פוסט פארטום. כדי להנגיש את הידע אודות תמיכה לאחר לידה, מצורפים להלן כמה סרטונים שממחישים את עבודתה המיוחדת והייחודית של דולה לאחר לידה

איך דולה לאחר לידה מתחילה פגישה

"איך מתחילים פגישה כדולה לאחר לידה?" זוהי שאלה חשובה שנענית בהרחבה בקורס דולה לאחר לידה. בסרטון הזה אני משתפת בדרך שבחרתי להתחיל איתה פגישה עם אימא לאחר לידה. האם היא הדרך הנכונה שהתאימה ליולדת? התשובה בסרטון.

מנעד הרגשות של אימא לאחר לידה

החשיבות של מנעד שלם של רגשות. איך לכוון למקום של מודעות

סיפור מקרה- דולה פוסט פארטום - דולה לאחר לידה

לעתים אני נתקלת בשאלה: "האם דולה לאחר לידה נחוצה לאחר לידת ילד שני?" בסרטון הזה תמצאי את התשובה לשאלה הזו.

מיכל גרי - דולה לאחר לידה בסדר יום חדש

ראיון עם מיכל גרי דולה לאחר לידה בסדר יום חדש

גיבוש זהות אמהית בהנחיית מיכל גרי ויעל סולומון

הרצאה משותפת של יעל סולומון ושל מיכל גרי בנושא זהות אימהית. מתי מתחילה להתגבש הזהות האימהית? הזהות הזו  מתחילה להתגבש כבר בתקופת הילדות, כשאנחנו משחקות ב'משפחה' ומתעדכנת לכל אורך חיינו. בהרצאה המוקלטת נעבור דרך התיאוריות של ברייזלטון, שטרן ומאסלו ונבין דרכם את דרכי גיבוש הזהות האימהית.

דולה פוסט פארטום - הנחיית מעגלי אימהות

כתבה בנושא של תמיכה באימהות לאחר לידה, בעיקר תמיכה קבוצתית. אני נזכרת בבוקר בו אספה אותנו הבימאית, מלי זנזורי, להצטלם לכתבה עבור אחד מערוצי הטלוויזיה המובילים, באוויר היו אנרגיות נפלאות של חיבוק ותמיכה באימהות ובתינוקות, שהצטרפו אלינו לבוקר של כייף. אני בטוחה שמי שתצפה בכתבה תרגיש גם את האנרגיות הללו.

על קורס מנחות מעגלי אימהות

ראיון של סיגל רוזנבאום-שמח על חוויותיה מקורס הנחיית מעגלי אימהות ועל התמיכה שהיא מעניקה לאימהות לאחר לידה בהנחיית מעגלים בביתה בתל אביב.

מה תפקידה של דולה לאחר לידה- דולה פוסט פארטום?

הסבר על עבודתה של דולה לאחר לידה, מהי ההדרכה הנכונה לה ההורים זקוקים? מהי תמיכה נכונה, וכמובן כמה מילים על דניאל שטרן והתיאוריה שלו בהקשר של דולה לאחר לידה.

5 טיפים לדולה לאחר לידה

סיימת לימודי דולה פוסט פארטום? נהדר, ברכות על המקצוע החדש שלך. בדיוק בשבילך הכנתי סרטון ובו חמישה טיפים להתחלה ברגל ימין כדולה לאחר לידה.

קורס דולה לאחר לידה - שאלות חשובות

"איך הגעת למקצוע הזה?" "איך החלטת להיות דולה לאחר לידה"? על השאלות הללו ועוד אני עונה בשיתוף אישי, על הדרך שעברתי ממשבר אישי להתפתחות, לצמיחה ולהסבה מקצועית.

על שתיקות בעבודתה של הדולה לאחר לידה

שתיקות בפגישות של דולה לאחר לידה. מה עושים איתן? איך כדאי להתמודד איתן? על כל אלה ועוד בסרטון המצורף, בו אני מסבירה על ההתמודדות של דולה לאחר לידה עם השתיקות הללו ועל המקום החיובי שלהן בעבודתה של דולה לאחר לידה. 

דולה פוסט פארטום

מהי תרומתה של דולה לאחר לידה להורים לתינוק חדש? כל התשובות בסרטון המצורף.

קורס מקצועי לנשים - הרצאת טד

הרצאת טד של מיכל גרי על הסבה מקצועית, ממתכננת ערים ואזורים לדולה לאחר לידה, בכנס איל"ת, מול 250 איש.

קורס דולה פוסט פארטום

אביטל בר חן, פיזיוטראפיסטית רצפת אגן, בחלק מהרצאתה בקורס דולה לאחר לידה.

קולות רחם

קולות רחם, קולות בסגנון רעש לבן, המדמים את הקולות שהתינוק שמע ברחם, בהיותו עובר. רעש לבן, הוא צלילי מונוטוני וחזרתי וידוע ביכולתו להרגיע ולהרדים תינוק.

תקופות מעבר

תקופות מעבר לפי ויליאם ברידג'ס, מתחילות בסיום של תקופה קודמת ומסתיימות בהתחלה של תקופה חדשה ונכונות לתקופה של אחרי הלידה, בחיפוש עבודה ועד לחזרה עם הילדים מהגינה.

דילוג לתוכן