050-7231-229

ניוזלטר סוף שנה

3 הצעות לאסקפיזם והצעה אחת לשנה הבאה

בצעדים קטנים מאוד התחלתי לארגן לעצמי זמני בריחה וטעינה של אנרגיות כדי לעבור עוד שעה, עוד יום, עוד שבוע.

בתחילה ניסיתי לראות על המסך משהו אחר מחדשות וכך הגעתי אל סדרה מופלאה, אח"כ ניסיתי לצאת מהבית למשימות שאינן קשורות בעבודה ובהתנדבות וכך הגעתי אל פארק המסילה ובסוף הבנתי מהי הפעילות הטובה ביותר לבריחה ולארגון המחשבות, דווקא זו שנעשית תחת קול תותחים ופיצוצים.

סדרה: מיס מייזל המופלאה

סדרה נפלאה, שיש בה כל מה שצריך כדי להנות. סיפור סינדרלה פמיניסטי על אישה צעירה, נשואה ואם ל- 2 ילדים, שפועלת בניגוד לכל המוסכמות וצועדת אל ההצלחה כקומיקאית. דיאלוגים שנונים ומצחיקים, שחקנים נהדרים והכל תחת ההווי של ניו יורק בשנות ה- 60, תלבושות מופלאות ובכלל סטיילינג הורס של כל דקה ודקה.

אני צפיתי ביס.

הצעה לשנה הבאה

השנה החדשה עוד רגע כבר פה. שנה חדשה מביאה איתה אופטימיות. בואי ניתן לה את הצ'אנס להיות שנה טובה. ומה איתך? מה התוכניות שלך לשנה החדשה? מה את מתכננת כדי להפוך את השנה הזו לטובה עבורך?

יש לי רעיון בשבילך:

קורס הנחיית קבוצות
של אימהות לאחר לידה

למי מיועד הקורס?
לנשות מקצוע מתחום ההיריון והלידה:

  • מדריכות ליווי התפתחותי
  • מדריכות יוגה / פילאטיס לנשים לאחר לידה
  • מדריכות עיסוי תינוקות
  • מדריכות הכנה ללידה
  • דולות לאחר לידה

מה תקבלי מהקורס?

תקבלי את כל מה שאת רוצה וצריכה לדעת על הנחייה של קבוצת אימהות לאחר לידה.

  • תדעי לארגן את שיח האימהות ולהפוך לגורם מוביל בשיח
  • תקבלי מאגר של נושאים להנחייה של סדרת מפגשים מובנית
  • תלמדי מתודות המיודעות לכל נושא, קלפים, פתקיות, ועוד
  • תכלי לשלב את השיח בסדנאות הקיימות שלך או לפתוח סדנאות בסגנון "אימהות מדברות"

קורס הנחיית קבוצות של אימהות לאחר לידה

מתי?

הקורס יחל בתחילת ינואר למשך 10 מפגשים,
ימי רביעי, 09:00-13:30

איפה?

מרכז יסוד, רחוב איסרליש 22 תל אביב.
5 דקות הליכה מתחנת רכבת השלום / מרכז עזריאלי ויש חנייה בהנחה בבניין.


אני מזמינה אותך, את שחושבת מזה זמן רב על הקורס הזה וגם אותך, שרק לאחרונה נודע לך על הקורס, להתקשר אלי ולקבל את כל הפרטים 0507231229

לפרטים נוספים >>>

בוגרות ממליצות

פארק המסילה, תל אביב

הצורך להוציא את הרכב מהמוסך ביום שמשי בחופשת חנוכה, הוביל אותנו לטיול משפחתי אל העיר הגדולה. לקחנו את הרכבת הקלה לתחנת אליפלט. שם ירדנו בתחנה מעוצבת ויפה והתחלנו את הטיול בפארק המסילה.

ההליכה בפארק היא לאורך תוואי הרכבת הישנה, כשמתחתיה תוואי הרכבת הקלה. הפארק מעוטר בצמחיה יפה ובגרפיטי מרשים, שרובו מוקדש כעת לחטופים. במרחק קצר ניתן להגיע לים, לשוק לוינסקי, לשדרות רוטשילד או פשוט להנות מהפארק, לשבת באחד מבתי הקפה או לעשות פיקניק באחת מפינות החמד הרבות הפזורות בו.

עבודה בחקלאות באזור הנגב המערבי

בכל אחת מהאופציות לעיל הצלחתי לברוח לרגע מהמציאות ולהטען בכוחות חדשים. אך את הטעינה המוצלחת ביותר קיבלתי בימי ההתנדבות בחקלאות הנגב המערבי. דווקא שם, היכן שנשמעים הדי הפיצוצים ללא הרף הרגשתי שהעבודה המדיטטיבית עוזרת לי לחשוב מחשבות טובות ורחוקות פיזית ורוחנית מהמקום בו אני נמצאת. הדבר נובע בעיקר מהמהירות שבה רואים ומרגישים את העבודה, רגע אחד קבוצה של מתנדבים משתלטים על חממה שצריך לעקור את השתילים ולנקות אותה ושעה אח"כ, היא כבר מפונה, נקייה ומוכנה לשתילה הבאה.

העבודה החזרתית, עוזרת לשלוות נפש ומקדמת מחשבות חיוביות, תוסיפו לזה גם פעילות גופנית מבורכת, עבודה בטבע ונתינה למען האחר ותקבלו את כל מה שצריך בשבת חורפית.

דילוג לתוכן