050-7231-229

ניוזלטר מאי 2024

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר מאי 2024

מה יש לצפות מצינור?

הימים שאחרי פסח מביאים איתם ציפייה לשינוי מבשר טובות. בזמן ההמתנה לשינוי הזה החלטתי לרדת למדבר, לישון שם בתוך צינור (!), לראות סרט חשוב ולהתכונן לקורס הנחיית קבוצות לאימהות לאחר לידה.
מחכה לבשורות טובות

רדי למדבר

אין כמו זמן מדבר כדי להקל את המחנק בגרון. החלטנו לצאת למסע דרומה ולעשות אותו קצת שונה, כך הגענו לישון בתוך צינור.
בחוות נאות, החליטו למחזר צינורות מים ענקיים ולהפוך אותם לחדרי לינה זוגיים. הקונספט מקסים, המיטה נוחה, הרעיון מדליק ובכלל חוות נאות היא מקום מקסים להרגיש בו את המדבר, להנות מהשקט ולהתנתק מהמולת העיר.
חדרי השירותים והמקלחות נמצאים מחוץ לחדר – צינור והם נקיים ומתוחזקים, המקלחת תחת כיפת השמים מוסיפה גם היא לחוויה הייחודית.
למי שלינה בצינור נראית לו קלסטרופובית יש בחווה גם חדרי אירוח אחרים.
חוות נאות, רמת נגב

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר מאי 2024

קורס הנחיית קבוצות
לנשים לאחר לידה

אין כמו לימוד בקבוצה לתחזוקת האופטימית האישית ואין כמו להנחות קבוצת אימהות לאחר לידה.

אני מזמינה אותך ללמוד את רזי הנחיית מעגלי האימהות בקורס ממוקד, שיתקיים בתל אביב בחברת קבוצה נהדרת. לאחריו תכלי להנחות קבוצת אימהות לאחר לידה ולהעניק להן, ביטחון, שייכות ובעיקר להפיג עבורן את הבדידות שמאפיינת, לצד השמחה, את התקופה שאחרי הלידה.

במהלך הקורס, תלמדי להנחות נושאים שונים שקשורים לשינויים שעוברות נשים לאחר לידה – בזוגיות, במשמעות חייהן, ביחסים הבינאישיים ועוד ועוד. יחד עם הנושאים תלמדי גם כלים להעברת הנושאים: קלפים שונים, קטעי שירה וקריאה ייחודיים ועוד ועוד.  

הקורס מיועד לנשות מקצוע מתחום ההיריון והלידה ואם את כבר מנחה קבוצות של אימהות לאחר לידה בליווי התפתחותי או עיסוי תינוקות ורוצה להוסיף נדבך חשוב להנחייה ולעסק שלך, הקורס הזה מדויק עבורך.

קורס הנחיית קבוצות > למידע נוסף לחצי כאן

בוגרות ממליצות

שתי משהו מרענן בדרך למדבר

עגלת קפה מומלצת בדרך דרומה היא "השמורה 215" השמורה היא שמורת פורה ו215, הם מספר הק"מ מדרום לצפון בכביש 40. אהבנו שנח להגיע לעגלת הקפה מהכביש הראשי ויש חנייה נוחה. עבורנו היא הייתה תחנה נפלאה לשתייה של לימונדה קרה ועוגת קינמון מעולה, שהפתיעה אותנו בטריותה וטעמה.

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר מאי 2024

הקדישי מזמנך לזיכרון השואה בסרט - "אזור העניין"

רגע לפני יום השואה צפיתי בסרט ששווה צפייה בכל יום בשנה, "אזור העניין". הסרט מספר את סיפורה של משפחת הס, משפחתו של מפקד אושוויץ, רודולף הס, שהתגוררה בימי המלחמה בוילה הצמודה למחנה הריכוז.
הסרט, מציג את חיי המשפחה שלמרבה החרדה התנהלו "כרגיל", בצל מחנה ההשמדה הגדול ביותר בו בוצעו מדי יום זוועות מחרידות.
הסרט אינו מציג את צדו של המחנה אלא רק את הצד של המשפחה, כך שאין בו מראות קשים ולמרות זאת ואולי בשל זאת, התחושה שלי כצופה, הייתה תחושה קשה שליוותה אותי במחשבותיי גם שעות לאחר שהסרט הסתיים.
"אזור העניין" – קולנוע לב תל אביב

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר מאי 2024
דילוג לתוכן