ניוזלטר מרץ 2022

הגידי כן!

הגידי כן לאביב ולעוד כמה דברים שהוא יביא עמו. תסמכי עלי שכדאי לך להגיד כן

אמצי לכבוד האביב מנהג חדש.
הגידי כן

הגידי כן להצעות שמגיעות, גדולות כקטנות, הגידי כן לחברה שרוצה להזמין אותך לפוט מסאז' (ראי את הפסקה הבאה), הגידי כן לחברה שמזמינה אותך להרצאה או הצגה. אני יודעת שיש לך סיבות טובות להגיד "לא". אני בטוחה שאם תכתבי את הסיבות של ה"לא" הן יהיו רבות יותר מהסיבות של ה"כן" אבל בכל זאת, אני מבקשת, ממש תנסי להגיד יותר כן מ-לא.
מדוע אני אומרת זאת?
כדי שלא תתחרטי. כדי שלא תתחרטי עכשיו ובעוד כמה שנים, שתסכלי אחורה על חייך ותחשבי על ההזדמנויות שפספסת בגלל שלא אמרת כן. במאמר ב"גלובס" כתבה ד"ר אורנה ראובן, שרוב האנשים מתחרטים על מה שלא עשו ולא על מה שכן עשו. לכן, עדיף לבחור באופציה החיובית ולומר כן, גם אם אין לנו כח באותו הרגע, או שאנחנו חושבות שמה שהוצע לנו, ממש לא בשבילנו.
בשנים האחרונות אימצתי את אמירת ה"כן" והרי איזה פלא, מעטים הדברים שאמרתי להם כן והצטערתי שאמרתי כן. בכל אמירת כן, אפשר למצוא את הטוב והחיובי או בשפת הקאוצ'ינג את הדבר המקדם, לכן. כשמירב הציעה שנלך לפוט מסאז' בצהרי יום חול היססתי, אבל אז אמרתי כן, החיוך שהגיע אחר כך היה שווה את כל ההתארגנויות ושינוי הלו"ז שקדמו למסאז'.

אמרי כן לפוט מסאז foot massage

אם את רוצה להרגיש בתאילנד את לא חייבת לטוס 10 שעות.
את יכולה למשך 30 דקות לעצום עיניים ולהרגיש שאת במדינה הטרופית היפהפיה, כשאת יושבת על כורסא נוחה ונהנית מהניתוק הפתאומי בפוט מסאז. לאחרונה, נפתחו כמה וכמה מקומות כאלה, אין צורך לנסוע רחוק, רק לחפש אותן בעיר מגורייך. אצלנו בגבעתיים כבר יש שני מקומות שפתחו תיאלנדיות מקסימות, מקצועיות ונעימות. הנה אני ומירב נהנות לנו באמצע היום בהחלטה ספונטנית.

אמרי כן לעוזר החדש שלך במטבח

כדי להקל על חיי במטבח החלטתי להגיד כן למכשיר הזה, שניצב מולי במדפי הסופר הגדול שאני מגיעה אליו לקניות החודשיות.
החלטתי לנסות. המציאות גברה על כל הציפיות. בעזרת המכשיר החותך, המרסק והמעבד הכנו תוך דקות, פסטו, רסק עגבניות לג'חנון, טחינה ואפילו עוגת בננות. והכל בקלי קלות, המכשיר קטן, נוח לאחסון ומתאים לכמויות שאני משתמשת בהם. ממליצה בחום, לי הוא עלה 67 ש"ח באושר עד.

אמרי כן למשמעות שמחפשת אותך

ד"ר פנינית רוסו נצר ודוד מעוז ישראל, שניהם המורים שלי בקורס לוגותרפיה, הוציאו לאור ספר חדש "משמעות מחפשת אדם", ספר העוסק במציאת משמעות בעולם משתנה על פי התיאוריה של ויקטור פראנקל. שמו של הספר הוא פרפרזה על הספר "אדם מחפש משמעות", שויקטור פרנקל כתב במאה הקודמת.
פנינית ודוד כתבו ספר מעניין, חדשני ומסקרן שבסיסו הרעיון, שהמשמעות שלנו מחפשת אותנו לא פחות משאנחנו מחפשים אותה. היא פשוט נמצאת שם, מחכה שנפגוש אותה. בספר עצות יישומיות למציאת המשמעות בחיי היום יום. למעשה העבודה המוצעת בספר היא עבודה שאני עורכת עם המתאמנים בקליניקה שלי או בזום, מלווה אותם בדרך למציאת המשמעות שממתינה להם שימצאו אותה.
אם לקראת האביב המתחדש את רוצה לומר כן למציאת המשמעות בחייך אני ממתינה לך במרחק של שיחת טלפון, מיכל 050-7231229

הגידי כן לחיפוש משמעות

לכבוד האביב וההתחדשות שהוא מביא עימו,
את מוזמנת לפגישת קאוצ׳ינג
אצלי בקליניקה או בזום
לחיפוש אחר משמעות והתחדשות
מיכל 0507231229 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בוגרות ממליצות