ניוזלטר יוני 2022

מיכל גרי, קואצ'רית: אימון אישי לחיים - ניוזלטר אפריל 2022

שתי תערוכות וסיור מטלטל אחד

מרגע שהודיעו שאפשר להסיר את המסכות התחלתי לחייך. בתקופת המסכות שקלתי כל ביקור במקום סגור, המסכה העיקה והפריעה ובעיקר גרמה לי ליהנות פחות מכל שהייה במרחב סגור.
אך מאז שיצאנו לחופשי אני לא מבזבזת אפשרות ליהנות ממה שיש למרחבים הסגורים להציע לי, וכך בשבוע אחד ביקרתי בשלושה מקומות סגורים ששווים ביקור.

המרחב החברתי Social Space TLV

מכירות את המבנה המעוגל בכיכר אתרים?
מניחה שעברתן דרכו כמה פעמים. בדרך לחוף הים או בדרך לשדרות בן גוריון בתל אביב, לאחד מבתי הקפה בשדרה. ייתכן ונזכרתן בימים שהמבנה הזה שימש את הקוליסאום, אולי אף צפיתן שם בהופעה שזכורה לכן כחוויה מחשמלת בתקופת הנערות.

התרגלנו לראות את המבנה האימתני הזה בנוף האורבני אל מול חוף הים של תל אביב, אך, אני לא הייתי מודעת לפעילות שהתנהלה בתוכו מאז 2012, עת העתיקו את מועדון הפוסיקט אל המבנה המפלצתי. המבנה היה מפלצתי וגם הפעילות שנערכה שם.

במסווה של מועדון חוקי ולגיטימי התקיימו בו הופעות "קברט" שהוא השם הרשמי, החוקי והמכובס למועדון חשפנות על שלל פעולותיו הלא חוקיות בתעשיית המין.

היזמים שקנו את המבנה בשנת 2019, פינו אותו משוכריו, אך השאירו מספיק עדויות מצמררות לפעילות שנערכה בו, ללא ידיעת רוב עוברי האורח שעברו בכיכרה של העיר. אולי בשל הווילונות הכהים, שחסמו כל קרן אור וגם כל נקודת מבט אל המבנה.
היזמים הסירו את הווילונות ואת הלוט מעל הפעילות המצמררת שנערכה בו והפכו אותו למקום של עשייה חברתית למען צמצום אי השוויון בחברה. ממליצה לכם מאוד לפקוח עיניים למה שהתרחש בכיכר העיר ולהשתתף ביצירת האודיו "פני אדם" של היוצרת עלית קרייז.

היצירה, היא למעשה סיור בו המשתתפים מקבלים אוזניות וקולה של היוצרת מלווה אותם בביקור בתוככי המבנה, בבמה המרכזית, שהייתה פתוחה לעיני כל וגם למרתפים החשוכים, המצחינים עדיין מריח סיגריות ולחדרים הקטנים בהם נערכה פעילות שקשה לתאר אותה.

אני חושבת שזו מחויבות חברתית לבקר ביצירה הזו ולהודות על כך שבזכות היזמים, באותו המקום שבו התקיימה עוולה חברתית נוראית, אפשר גם לתקן ולאפשר פעילות חברתית מקדמת.
לעמוד הפייסבוק של המרחב החברתי.

מיכל גרי, קואצ'רית: אימון אישי לחיים - ניוזלטר אפריל 2022

רוצות להכיר עננים מקרוב?

בקרו במיצב של אפרת קליפשטיין בגלריה לאומנות עכשווית רמת השרון.
אפרת, חברתי הטובה עוד מימינו כסטודנטיות באוניברסיטת בן גוריון בנגב, מציגה מיצב בו היא בוחנת את דרכו של סיפור אהבה ומציגה מערך של יציקות גבס שיצרה, מתוך סדקים קיימים באספלט הכביש, שהוא מסלול נסיעתה מביתה אל בית אהובה. יציקות הגבס ממחישות את תנועת האהבה והתשוקה על עליותיה ומורדותיה.

מיכל גרי, קואצ'רית: אימון אישי לחיים - ניוזלטר אפריל 2022

בית חולים שדה X במוזיאון ארץ ישראל

זוהי תערוכה מיוחדת, אינטראקטיבית, שמטרתה להציף סוגיות חברתיות משמעותיות במתכונת הדומה לבית חולים, אך כאן הוא מתפקד כבית חולים למחלות חברתיות.

בכניסה לתערוכה מרגישים כמו במיון בית חולים, כולל צמיד הנייר סביב האמה והצוות שנראה כצוות רפואי לכל דבר. בקבלה ניתן לבחור סוגיה חברתית המעניינת אתכם. אני בחרתי בילדי תימן. כך חיברו אותי לאוזניות בעודי שוכבת במיטה נוחה והוקרן למולי סרט קצר של 15 דק על הסוגיה המעניינת והשנויה במחלוקת, המלווה אותי עוד מילדותי במושב אורה, שבו רוב לעולי תימן.

התערוכה מעוררת מחשבה, מעניינת ומובילה את המשתתף בה לחוויה רב-חושית.

מיכל גרי, קואצ'רית: אימון אישי לחיים - ניוזלטר אפריל 2022

מה חדש אצלי?

אם את קמה בבוקר ומרגישה שחסרה לך משמעות באחד מתחומי החיים, אם זה בתחום ההורות שבו את שואפת למשמעות עמוקה יותר וגם להנאה או בתחום התעסוקה, אימון אישי ממוקד משמעות יכול לקדם ולהוביל לחיים מלאי משמעות ועניין.

קואצ'ינג לחיפש משמעות בחיים
מיכל 0507231229  
לפרטים נוספים
מיכל גרי, קואצ'רית: אימון אישי לחיים - ניוזלטר אפריל 2022

לקוחות ממליצות