050-7231-229

ניוזלטר אוגוסט 2023

ים בירושלים

סוף הקיץ כבר כאן ורגע לפני החגים קיבצתי לכם כמה עצות שיעזרו להעביר את הימים האחרונים של אוגוסט במזגן ואפילו בסוף המלצה לקיץ הבא.

תערוכה: "תעלומות במצולות" במוזיאון ישראל, ירושלים

נולדתי וגדלתי במושב בהרי ירושלים כך שבילוי ספונטני בחוף הים, היה זר לי לחלוטין במשך שנים. כשנסענו לים התארגנו כמה ימים מראש, אימא שלי מילאה את הצידנית ונסענו לפחות שעה עד החוף.

לכן, כל כך שמחתי שביקרתי בתערוכה החדשה באגף הנוער של מוזיאון ישראל "תעלומה במצולות", סוף סוף הים הגיע לירושלים והבונוס,  שבחוף הים הזה יש גם מזגן.

ביקרתי בתערוכה עם האחיינית שלי בת שנתיים וחצי ועם בתי בת ה- 13 ושתיהן מאוד נהנו מהמיצגים, המתארים את עולם החי בים יחד עם אגדות ואוצרות ימיים. התערוכה היא מקום לבילוי מושלם וממוזג בימי הקיץ.

לאתר של מוזיאון ישראל

סרט דוקו: הללויה, לאונרד כהן, מסע, שיר

סרט דוקו שצפיתי בו בסינמטק וכעת הגיע לנטפליקס – הללויה, לאונרד כהן, מסע, שיר. 

סרט נהדר, המספר כמה קשה לעתים הדרך להצלחה, כמה פעמים נשמעת המילה "לא" וכמה פעמים צריך לשנות את האסטרטגיה עד שההצלחה הגדולה מגיעה.

אני מקבילה את הסיפור של הסרט הזה לתהליכים שעוברים מתאמנים אצלי בקליניקה. לתהליך של הצבת המטרה ועד שמגשימים אותה, תהליך שיש בו קשת של רגשות אך כל עוד יש תשוקה ורצון להגשים את המשאלה, כפי שהייתה ללאונרד כהן, ההצלחה תגיע. כמובן, שהבונוס הגדול בסרט הזה הוא פס הקול הנפלא של הזמר האייקוני.

התמונה מהאתר של נטפליקס

הופעה: המלצה לקיץ הבא - ברוס ספרינגסטין בהופעה חיה

הקיץ הזה הגשמתי חלום.

ראיתי את אהוב נעוריי, הזמר האמריקאי ברוס ספרינגסטין, בהופעה חיה, במונזה, איטליה. אל הרגע הזה התכוננתי יותר משנה, הכרטיסים נקנו, הטיסות הוזמנו וההתרגשות עלתה ככל ששעת ההופעה התקרבה. ברגע שזה קרה, שהבוס עלה על הבמה, הייתה בי התפרצות של שמחה והתרגשות שאפילו החום והלחות של צפון איטליה לא יכלו להשבית. רקדנו, שמחנו והשתללנו כמו בשנות העשרה לחיינו ורגע לפני שההופעה הסתיימה, הבוס אמר את השורה האופטימית מאוד לזמר בן 74: "I will be back". אז כן, נראה שגם אני אחזור לדייט שלי עם הבוס בקיץ 2024.

הקורס המשולב: דולה לאחר לידה / מדריכת הורים 0-1

ועד קיץ 2024 אפתח בשמחה את שנת לימודים בבית הספר למקצועות ההורות עם קורס דולה לאחר לידה / מדריכת הורים 0-1

אני מזמינה אותך, את שחושבת מזה זמן רב על הקורס הזה וגם אותך, שרק לאחרונה נודע לך על הקורס, להתקשר אלי ולקבל את כל הפרטים 0507231229

הקורס יחל ב17.10 בזום ואת עדיין זכאית להטבת הקיץ בשכר הלימוד!

לפרטים נוספים >>>

בוגרות ממליצות

דילוג לתוכן