050-7231-229

ניוזלטר ספטמבר 2023

משניצל ועד פיצה

ערב ראש השנה עוד רגע יגיע וכמדי שנה, החג גורם להסתכל, בו זמנית, גם אחורה על השנה שחלפה וגם קדימה אל עבר השנה הבאה. בשנה הקודמת צפיתי בהצגה נהדרת שמתאימה מאוד לאופן בו אני צופה אל עבר השנה הבאה.

הצגה: כל הדברים הטובים, דביר בנדק

דביר בנדק מגלם את דמותו של ילד לאימא אובדנית, המכין עבורה רשימה של כל הדברים הטובים ששווה לחיות למענם. את הרשימה התחיל כילד בן 7 והיא מלווה אותו לאורך חייו כשהוא מוסיף לה פרטים נוספים. ההצגה, בשיתוף מלא של הקהל, דבר שמוסיף עניין ומשקף את היכולות הווירטואוזיות של בנדק כשחקן וקומיקאי.

הרשימה שלכם:

ברשימה בהצגה היו דברים ששווה לחיות למענם כמו: גלידה, נעלי בית, גשם, לראות קיפוד בלילה ועוד ועוד.
לכבוד השנה החדשה, מה תרצו להוסיף לרשימה? מה עבורכם הם הדברים הטובים שתרצו להתנסות בהם השנה, לראות ולחוות אותם בשנה הטובה שמגיעה לפתחנו? נסו לכתוב 10 דברים טובים ששווה לחיות למענם, לכבוד השנה החדשה.

המלצה למטבח: רשת טיגון לשניצלים

בחודשי החופש הגדול אני מטגנת הרבה שניצלים. לכן הצטיידתי בתחילת החופש, ברשת טיגון שמאוד מקלה עליי והופכת את השניצלים לקריספיים במיוחד, קהל הלקוחות, קרי הילדים, מרוצים מאוד.

הפיצה של החיים

כמאמנת אישית, נקודת המוצא תהייה תמיד המצב העכשווי וכדי להציב מטרות לשנה הבאה כדאי לבדוק את המצב הקיים בכל אחד מתחומי החיים. כשמגיעה אלי מתאמנת אני מבקשת ממנה למפות את רמת שביעות הרצון שלה מכל תחום בחייה. לאחר שמעגל החיים שלה מוכן, והוא נראה כמו "פיצה" אנחנו מחליטות באיזה תחום חיים להתמקד, אם זה הורות, זוגיות או קריירה, להציב מטרה ולנוע לקראת המטרה.

ואיך נראית הפיצה שלך? 

מפי את תחומי חייך לפי רמת שביעות הרצון שלך מ1 עד 10 והסתכלי על הפיצה שוב, באיזה תחום את רוצה להתמקד השנה? כדי שבשנה הבאה תראי שיפור ברמת שביעות הרצון שלך מתחום זה?

הקורס המשולב: דולה לאחר לידה / מדריכת הורים 0-1

רוצה להפוך את השנה שלך למשהו מיוחד עבורך? קורס דולה לאחר לידה יוצא לדרך באוקטובר ויש בו את כל מה שיהפוך את השנה הזו למשמעותית, מעניינת וחווייתית.

הקורס יחל בתאריך 17/10/2023 ויועבר בזום.
עכשיו יש הטבת חגים מיוחדת להנחה בשכר הלימוד!

אני מזמינה אותך, את שחושבת מזה זמן רב על הקורס הזה וגם אותך, שרק לאחרונה נודע לך על הקורס, להתקשר אלי ולקבל את כל הפרטים 0507231229

לפרטים נוספים >>>

בוגרות ממליצות

דילוג לתוכן