050-7231-229

ניוזלטר אביב

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר אביב 2024

אפשר להרעיש בספריה

הטבע משתולל ומופיע במופעים מרהיבים של פריחה, ריחות ומראות שכאילו לא קשורים בכלל למצב. ומה יש לנו ללמוד מהטבע? אולי לקחת קצת ממה שהוא מלמד אותנו ולשמור על רצף של אופטימיות בימים סוערים, להשאיר מקום שבו נרגיש לרגע "כמו פעם" יש לי 3 המלצות נהדרות לתחזוקת האופטימיות האישית.

ספרייה שוברת סטיגמות

"מה?? מותר לדבר כאן?" שאלה בפליאה חברתי כשנכנסו לספרייה הלאומית בירושלים. אז התשובה היא "כן!" יש חלקים בספרייה הלאומית שמותר ואף רצוי לשוחח ומעבר לכך, הספרייה הזו שווה ביקור גם למי שאינו מבקר בספריות בדרך קבע.

ראשית, העיצוב. כל פרט ופרט בחלל הגדול מעוצב בקפידה, החל מאזור הספרייה שמבודד אקוסטית מאזור הכניסה, דרך גופי התאורה המרהיבים ועד חדרי השירותים. כל אלו מוסיפים לחוויה של המבקר, תוסיפו את העובדה שהכניסה חינם ואפשר גם לבקר ולהנות מישיבה בבית הקפה שבו קפה מעולה, כריכים ומאפים. לירושלמים שביננו ולאלו שרוצים לקיים פגישות עבודה בירושלים, בספרייה חדרי פגישות שניתן להשכיר, ללא עלות (!), בתאום מראש.

הספרייה הלאומית רחוב קפלן 1, קריית הממשלה, ירושלים

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר אביב 2024

קורס הנחיית קבוצות
לנשים לאחר לידה

אין כמו לימוד בקבוצה לתחזוקת האופטימית האישית ואין כמו להנחות קבוצת אימהות לאחר לידה.

אני מזמינה אותך ללמוד את רזי הנחיית מעגלי האימהות בקורס ממוקד, שיתקיים בתל אביב בחברת קבוצה נהדרת. לאחריו תכלי להנחות קבוצת אימהות לאחר לידה ולהעניק להן, ביטחון, שייכות ובעיקר להפיג עבורן את הבדידות שמאפיינת, לצד השמחה, את התקופה שאחרי הלידה.

במהלך הקורס, תלמדי להנחות נושאים שונים שקשורים לשינויים שעוברות נשים לאחר לידה – בזוגיות, במשמעות חייהן, ביחסים הבינאישיים ועוד ועוד. יחד עם הנושאים תלמדי גם כלים להעברת הנושאים: קלפים שונים, קטעי שירה וקריאה ייחודיים ועוד ועוד.  

הקורס מיועד לנשות מקצוע מתחום ההיריון והלידה ואם את כבר מנחה קבוצות של אימהות לאחר לידה בליווי התפתחותי או עיסוי תינוקות ורוצה להוסיף נדבך חשוב להנחייה ולעסק שלך, הקורס הזה מדויק עבורך.

קורס הנחיית קבוצות > למידע נוסף לחצי כאן

בוגרות ממליצות

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר אביב 2024

תערוכות חורף אביב
בגלריה העירונית לאומנות ראשון לציון

עוד מקום שמשדר אופטימיות הוא הגלריה העירונית לאומנות של ראשון לציון. בבניין יפהפה ששופץ ושומר התכנסו יחדיו כמה אומנים לתערוכה מעניינת. ממליצה במיוחד על הצילומים של רוני דוד, צילומים שואלי אתם מכירים כבר מהאתר שלי. הצילומים של רוני מאפשרים לנו להבין לעומק כלי מתחם האימון האישי – להסתכל אחרת על הסיטואציה, על המציאות, על חוויות שקרו לנו. רוני, בעזרת המצלמה שלנו, יודע לקלוט רגעים יפהפיים בתוך אזורים שקשה להאמין שימצא בהם יופי. כך התמונה הזו, שצולמה בעמק שרה בבאר שבע, מי האמין שכזה יופי יכול להימצא באזור אורבני שכזה. מרוני אני לומדת שמאוד פשוט להחליף את המשקפיים בהם אנו מסתכלים או במקרה של רוני לקחת איתך מצלמה, שמחפשת את הטוב.

גלריה עירונית לאמנות, בית גורדון – לונדון

אחד העם 8, ראשון לציון, טלפון: 03-7572822

מיכל גרי, מחלוצות תחום הליווי לאחר לידה בישראל - ניוזלטר אביב 2024
דילוג לתוכן