050-7231-229

ניוזלטר יום כיפור

יש אותך אבל אחרת

לשתי הנשים ששיתפו אותי בהרגשה של אחרי הלידה, ש"אין אותי", אמרתי שאני מבינה את ההרגשה הזו, שאופיינת לתקופה שלאחר הלידה. אבל, את נוכחת, את נמצאת, אבל אחרת.

את אימא עכשיו ולכן את חושבת אחרת על דברים וייתכן שהחיים הפכו למורכבים יותר. זוהי תקופת מעבר, בה את מגבשת את הזהות האימהית שלך ותקופות מעבר הן תקופות לא יציבות, אך מתוכה תצמח הזהות החדשה שלך ואתה יגיע רוגע ומ"אין אותי" תהפכי ל"יש אותי" אחרת, משוכללת ובעלת חלקים חדשים ונפלאים.

אם התכנים הללו מעניינים אותך את מוזמנת לקורס דולה לאחר לידה שיפתח בקרוב ומועבר בזום כל הפרטים נמצאים פה

המלצת צפייה: לחיות עד 100 סודות האזורים הכחולים

באחד הערבים בחופשה ביוון, פתאום קלטתי שיש בטלוויזיה נטפליקס ולמרות שהנוף מאחורי הטלוויזיה לא הצדיק שום תפעול שלה, בכל זאת לחצתי "הפעל" על הסדרה הזו.

תשמעי, דווקא הלוקשיין בו הייתי, מול ים, שמים והר מיוער, התאים כמו כפפה ליד לסדרה הזו, שמתארת את החיים הטובים והארוכים של תושבי האזורים הכחולים (5 אזורים בכדור הארץ שבהם אנשים זוכים לאריכות ימים בבריאות טובה).

תושבי אזורים אלה נהנים מחיים רגועים, שהעבודה בהם מתחילה מוקדם ומסתיימת מוקדם, יש נמנום בשעות הצהריים, התזונה מיטבית והאנשים מקפידים על קשרים חברתיים ומשפחתיים. בנוסף, כולם דיווחו על תחושת המשמעות שאתה הם קמים בבוקר, גם לבני ה100 יש תחושה שהם קמים ליום בו יהיו משמעותיים, ישפיעו על עולמם שלהם ושל אחרים.

צפי בתכנית גם מבלי הנוף של של דירת ה- AIRBNB שלנו ביוון זוהי סדרה חשובה.

הקורס המשולב: דולה לאחר לידה / מדריכת הורים 0-1

רוצה להפוך את השנה שלך למשהו מיוחד עבורך? קורס דולה לאחר לידה יוצא לדרך באוקטובר ויש בו את כל מה שיהפוך את השנה הזו למשמעותית, מעניינת וחווייתית.

הקורס יחל בתאריך 17/10/2023 ויועבר בזום.
עכשיו יש הטבת חגים מיוחדת להנחה בשכר הלימוד!

אני מזמינה אותך, את שחושבת מזה זמן רב על הקורס הזה וגם אותך, שרק לאחרונה נודע לך על הקורס, להתקשר אלי ולקבל את כל הפרטים 0507231229

לפרטים נוספים >>>

בוגרות ממליצות

המלצה לחגים: לתרגל הקשבה

ראש השנה עבר ואתו המנהג האהוב עלי בזמן תקיעת השופר.
במוצאי החג תוקעים בשופר והמצווה בזמן הזה, לתרגל הקשבה. לא להיות בעשייה ולא להיות בדיבור אלא לתרגל הקשבה, הקשבה פנימה והקשבה למי ולמה שסובב אותנו. זוהי מצווה יפהפייה שמאמינה בעקרון של תרגול ההקשבה. הקשבה היא שריר וככל שנתרגל אותו יותר נהייה מדויקות יותר כלפי עצמנו וכלפי סביבתנו.

ביום כיפור הקרוב בזמן תקיעת השופר נסי לתרגל הקשבה, אני מאחלת לך ששנת תשפ"ד תהייה שנת ההקשבה שלך.

דילוג לתוכן