ניוזלטר ינואר #2 2022

משהו שריגש אותי

"אני חולה", אמרה לי חברתי, מעבר לקו, "קחי את הכרטיסים שיש לי להצגה בקאמרי היום בערב".
מה לא עושים כדי לעזור לחברה בצרה? התייצבנו ביום חורף קר, באמצע הגל החמישי של הנגיף, באולם מלא אנשים חובשי מסכות להצגה ששמענו עליה רק כמה שעות קודם.

הנכד.
מיד בהתחלה היא מצאה חן בעיני, גם ההצגה וגם השחקנית הראשית, מרים זוהר בת ה- 90. איזו אישה! רוקדת על הבמה, מצחיקה ומרגשת, אישה מעוררת השראה. ההצגה עוסקת במערכות יחסים בתוך המשפחה ובעיקר בבחירות שלנו, על כך שתמיד יש לנו את זכות הבחירה, ותמיד אנחנו יכולים להשתמש בה בחיינו.

ספר מומלץ

ההצגה הזכירה לי את הספר שהשארתי בבית
"איך לאהוב את ביתך", שגם הוא כמה "הנכד" עוסק במערכות יחסים בתוך המשפחה. אני באמצע, מרותקת ובעיקר מסוקרנת מה קרה שם בין האם לביתה שהביא לשבר הנורא? איך מערכת היחסים היפהפייה, טובת הלב והנדיבה, בין האם לתינוקת, לילדה, לנערה, התדרדרה עד לכדי נתק? אמשיך לקרוא.

לסיום, משהו שעוזר:

בידודים, חורף ושלושה מתבגרים הן 3 סיבות מספיק טובות לכך שאני מבלה זמן רב במטבח. לאחרונה, מצאתי כלי שמאוד עוזר לי ושמאוד לא מוכר, אז תכירו: "כלי שאני לא יודעת איך קוראים לו" שעוזר למי שמבשלת בשר טחון (אמיתי או תחליף) בכך שהוא מפורר בקלות את הבשר לבולנייז, צ'ילי קון קרנה או לכל תבשיל אחר ומונע את הגושים הגדולים שעלולים להיווצר בבישול או בטיגון. כך הוא נראה ועלותו 30 ₪.

להיות מדריכת הורים 0-1 //
קורס דולה לאחר לידה דולה פוסט פארטום

אם גם את מתעניינת במערכות יחסים בתוך המשפחה, בין סבתא לנכד, בין אימא לבת אני מזמינה אותך לקורס דולה לאחר לידה // מדריכת הורים 0-1 שיפתח ב 8.3.2022.
בקורס אנחנו לומדות על מערכות יחסים משפחתיות בזמן ההיריון, הלידה ולאחריה ועוד הרבה נושאים מרתקים עליהם תוכלי ללמוד ממש כאן.


פתיחת הקורס הקרוב
יום שלישי  8.3.22  

הקורס יתקיים בזום
בין השעות 09:00-13:00

 

 

בוגרות ממליצות