ניוזלטר ינואר 2022

משהו שריגש אותי

לאחרונה כתבה לי אחת מבוגרות הקורס שלי, שלמדה אצלי לפני 4 שנים, כי היא סוף סוף יצאה לפנסיה וכעת היא החלה לעבוד כדולה לאחר לידה.
כשהיא למדה אצלי היו לנו שיחות רבות, שכעת, בעודה עובדת במשרה מלאה, היא לא תוכל לשלב בחייה עבודה כדולה לאחר לידה ולכן היא מצפה להגיע ליום בו תצא לפנסיה ותוכל לעסוק במקצוע שלמדה והכינה "על המדף".
כשהגיע היום הזה לא הייתה שמחה ממנה, שהינה החלום הופך למציאות והסבלנות שלה השתלמה.
בהשראתה כתבתי את המאמר אודות קורס מקצועי לנשים .

ספר מומלץ

כשקראתי את ה"מטופלת השקטה", בערך באמצע הספר נפלטה ממני צעקה "וואו", מכיוון שאני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה זה קרה לי בזמן קריאת ספר, אני ממליצה בחום על הספר שעוסק בעולם הרגש והבילוש.

איך נראית התפתחות?

אני עוסקת הרבה בהתפתחות, אם זה בהתפתחות של מבוגרים בקליניקה שלי במסגרת פגישות הקאוצ'ינג או בהתפתחות תינוקות, מוטורית ורגשית כדולה לאחר לידה.
אולם, מי שלאחרונה הפתיע אותי בתחום ההתפתחות היה דווקא החלבלוב שלי.
סיפור האהבה ביננו החל בזמן הסגר השני.
בסגרים נהגתי להיפגש עם חברותיי להליכות ערב. בעודי צועדת לרחלי חברתי, פגשתי את המהמם הזה. למחרת התקשרתי לחנות והוא הגיע אלי בשליחות.
עם הזמן הוא צמח וגדל, התרחב וגבה ונראה מאוד מרוצה מהמיקום החדש שלו במרפסת שלנו וכנראה גם היה מרוצה מהטיפול האישי שקיבל ממני. אתמול החלפנו לו עציץ, לכזה שיתאים למימדים החדשים שלו. בזמן החלפת העציץ חשבתי על כך שלעתים ההתפתחות היא חמקמקה, בלתי נראית ביום יום, אבל ביום אחד מורגשת הקפיצה הגדולה, וזה נכון גם למבוגרים, לתינוקות וכנראה גם לחלבלובים.
בתמונות החלבלוב בדייט הראשון שלנו כשהוא בחנות ואני מביטה בו דרך חלון הראווה ועכשיו במרפסת שלנו.

להיות מדריכת הורים 0-1 //
קורס דולה לאחר לידה דולה פוסט פארטום


פתיחת הקורס הקרוב
יום שלישי  8.3.22  

הקורס יתקיים בזום
בין השעות 09:00-13:00

 

 

בוגרות ממליצות